“Siedem sióstr” Lucindy Riley to jedna z najlepiej sprzedających się sag rodzinnych, nie tylko w Polsce, ale także i na świecie. Warto więc zapoznać się z jej “Siedmioma siostrami”. 

Siedem Sióstr- Lucinda Riley 

Bestsellerowa seria “Siedem sióstr” Lucinda Riley zawiera w sobie aż siedem książek, która każda opowiada poruszającą historię sagi rodzinnej. Nie zabrakło w nich wzruszeń i szczęśliwych zakończeń.  “Siedem sióstr” tom 1- Maia i jej pięć sióstr, udają się do swojego ojca Pal Sata, który leży na łożu śmierci, i ma pewną tajemnicę do przekazania. Okazuję się, że wie, gdzie się podziała siódma siostra, i daję swoich sześciu córką, jak do niej dotrzeć. Maia, która wyrusza w podróż do Rio de Janeiro, dowiaduję się więcej o przeszłości swojej rodziny. Elementy tajemniczej układanki powoli zaczynają się układać.  “Siostra burzy” tom 2- Ally dowiaduję się o śmierci ojca, a po spotkaniu z siostrami, w dodatku dowiaduję się, że przekazał on im wskazówki jak dotrzeć do ich zaginionej siostry. Kobieta, chcąc także dowiedzieć się o  swoich korzeniach, wyjeżdża do Norwegii, gdzie poznaje tajemniczą historię dziewczynki, która wyjechała z kraju, aby zaśpiewać w operze “Peer Gynt”. Jak zawiązek ma ona z ojcem Ally, i z całą jej rodziną?  “Siostra cienia” tom 3- Star chcąc odnaleźć zaginioną siostrę, udaję się do londyńskiego antykwariatu Orlanda. Star poznaje tajemniczą historię Flory, i w tym samym czasie, poznaję więcej o swoich korzeniach rodzinnych.  “Siostra perła” tom 4- Cece po śmierci ojca, wyjeżdża do Australii. Cece nie tylko chce poznać i odnaleźć zaginioną siostrą, ale chce przede wszystkim odnaleźć w sobie poczucie przynależności, i znaleźć prawdziwy dom.  “Siostra księżyca” tom 5- Tiggi w Szkocji odkrywa, że jest powiązana z cygańska społecznością Sacromonte. Tiggi pod okiem cyganek zaczyna lekcje medycyny.  “Siostra słońca” tom 6- Elektra nie mogą pogodzić się ze śmiercią ojca sięga, po alkohol i używki, wszystko jednak się zmienia, gdy dostaje listy od swojej babki.  “Zaginiona siostra” tom 7- mimo wszelkich prób sześciu sióstr, Merope zawsze się im wymyka. Okazuję się, że Merope wcale nie chce być odnaleziona. 

Lucinda Riley- oprócz bestsellerowej sagi rodzinnej “Siedem sióstr”, jest także autorka “Tajemnice zamku”, “Drzewo anioła”, “Dziewczyna z Neapolu”, i “Dom orchidei”.